Bu ay Enesen olarak, e-bültenimizin ilk sayısını sizlerle paylaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz! E-bültenlerimizde, bizden ve ürünlerimizden haberlerin yanı sıra, çikolata hakkında bildiğiniz-bilmediğiniz konular, çikolata sektöründeki yenilikler, takip etmek isteyebileceğiniz yayınlar ve çeşitli etkinliklerin bulunduğu ajandamız yer alacak. Her türlü görüş ve öneriye açığız. Keyifli takipler!
 
 
11 yılın ardından artık çikolatayı daha da iyi tanıyoruz. Çikolata makinalarımız, artan tecrübemizle artık çok daha hijyenik ve ekonomik çözümler sunuyor. Yenilenen tasarımlarımızla ürün çeşitliliğimizi her geçen gün daha da artırıyoruz. Üretim kapasitemiz gittikçe büyüyor, hal böyle olunca kabuğumuza sığmaz olduk, yeni pazarlara açılmaya karar verdik.
 
 

İlk sayımızda Enesen'i sizlere daha yakından tanıtmak istiyoruz. 2000 yılında kurulan şirketimizin bünyesinde; pudra şekeri değirmeninden yağ eritme ve stok tanklarına, bilyalı değirmenlerden temperleme ve paketleme makinalarına ve çikolata dolum ve bar hatlarına kadar pek çok sayıda makina ve hat bulundurmaktayız.

Türkiye'de dışında, Rusya, Mısır, Kırgızistan, Azerbaycan, Gürcistan, Romanya, Irak, BAE ve Türkmenistan olmak üzere bir çok ülkeye de ihracat yapmaktayız. Şirketimiz, Azerbaycan'a, Rusya'ya, Mısır ve Kırgızistan'a çikolata fabrikaları ve hatları kurarak teslim etme başarısı göstermiştir. Şimdi hedef yeni Dünya pazarları…

 
Sayfayı görüntüleyemiyorsanız lütfen tıklayın