[email protected]

 ​(+90) 212 422 86 52

HAKKIMIZDA

Enesen Profesyonel Çikolata Makinaları.

Enesen Profesyonel Çikolata Makinaları 2000 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Çikolata makineleri ve hatlarının tasarımı, üretimi ve anahtar teslim otomatik çikolata tesislerinin kurulumu alanlarında yurt içi ve yurt dışında hizmet veren şirketimizin üretim portföyünde teknolojik özellikli tam otomatik, çevre koruma bilincine sahip ergonomik tasarımlı, pudra şekeri değirmeni, yağ eritme ve stok tankları, karıştırıcılar bilyalı değirmenler, fındık – susam değirmeni, konç, temperleme ve paketleme makineleri bulunmaktadır. Bu makinelerin yanı sıra şirketimiz değişik kapasitelerde çikolata kreması hatları, çift ve tek dolgulu, fındıklı çikolata dolum hatları, çikolata kabuk ve kaplama hatları üretimi yapmakta ve anahtar teslimi tesislerin kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Kalitesini ISO 9001:2008, CE ve GOST–R sertifikaları ile kanıtlayan şirketimiz, aynı zamanda tecrübeli ve sürekli kendini geliştiren yönetime ve teknik kadroya sahiptir. Üniversitelerle işbirliği çerçevesinde hareket eden bünyesinde bu konuda deneyimli bir teknik danışmanı barındıran, sadece üretim değil ARGE faaliyetlerine de büyük oranda yer veren bir şirket yapılaşmasını gerçekleştirmiştir.

 Enesen Profesyonel Çikolata Makinaları 2000 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

VIZYONUMUZ

Sektörümüzdeki liderlik konumumuzu, inovasyon faaliyetlerimiz, teknolojik yatırımlarımız ve uygulamalarımız ile devamlı kılmak, markamızın ve ürünlerimizin dünya pazarlarında bilinirliğini, güvenilirliğini sürekli arttırmak.

MISYONUMUZ

Globalleşen dünyada yaşanan değişimler ve gelişmeler paralelinde, inovasyon faaliyetlerimiz de dahil olmak üzere,süreçlerimizin etkinliğini ve güncelliğini sağlayarak çalışanlarımıza, müşterilerimize, çevre ve topluma karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek.